
Bosna Bank International (BBI), u saradnji s partnerima Islamskom razvojnom bankom (IDB), Dubai Islamic bankom i Abu Dhabi Islamic bankom te drugim internacionalnim partnerima, organizator je međunarodne godišnje poslovno-investicijske konferencije Sarajevo Business Forum (SBF).
Prva SBF konferencija organizovana je 2010. i od tada se održava svake godine. Sarajevo Business Forum predstavlja jedan od najznačajnijih poslovnih i investicijskih događaja Jugoistočne Evrope. Konferencija spaja institucionalne i privatne ulagače i poslovne ljude iz cijeloga svijeta sa poslovnim ljudima i vlasnicima projekata iz Bosne i Hercegovine, Albanije, Hrvatske, Makedonije, Crne Gore, Srbije i Slovenije.
SBF predstavlja platformu za business networking i istraživanje poslovnih i investicijskih prilika u Jugoistočnoj Evropi sa jedinstvenim ciljem ekonomskog razvoja regije.
Imamo čast pozvati Vas da budete učesnik i sponzor 9. međunarodne poslovno-investicijske konferencije Sarajevo Business Forum (SBF) 2018, koja će se održati 25. i 26. aprila u Sarajevu, glavnom gradu Bosne i Hercegovine. Prvi dan konferencije će se održati u Parlamentu Bosne i Hercegovine, a drugi dan u konferencijskom centru Hotela Hills u Sarajevu.
SBF 2018. će predstaviti projekte i poslovne prilike vezane za poljoprivredu, energiju, finansije, infrastrukturu, građevinarstvo, informacijske tehnologije, digitalnu ekonomiju, turizam, obrazovanje, sport, kulturu, usluge i druge industrijske oblasti.
Sretni smo da možemo potvrditi da će se Sarajevo Business Forum 2018. održati pod pokroviteljstvom Nj.E. Dr. Bandar M. H. Hajjara, Predsjednika Islamske razvojne banke (IDB), kao i pod pokroviteljstvom Predsjedništva Bosne i Hercegovine.
Više informacija o Forum-u (registracija,prijava Projekat-a,sponzorstvo) kao i pojedinačne sponzorske pakete za SBF 2018 možete pogledati u nastavku:
Kontakt osoba za sva dodatna pitanja je Gdja Saida Bajrić:
– E-mail: saida.bajric@bbi.ba / sponsorship@sarajevobusinessforum.com
– Tel: +387 (0) 33 275 283
– Mob: +387 (0) 62 333 740